KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16259208
nr 1625 9208
Bror Ljunggren
(1884-1939)
Oljemålning, Bror Ljunggren (1884-1939), Skånegård. Signerad, daterad -38. Olja på pannå, 23x31, yttermått inklusive ram. 36x45 cm
Utrop:
500 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:50:39
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor